Loading…

Konfiskohet marihuanë në Gjilan

  • 19/11/2016 | 12:15

Konfiskohet marihuanë në Gjilan

Një i dyshuar është arresutar nga Policia e Kosovës, gjatë kontrollit në shtëpinë e tij ku janë gjetur  dhe konfiskuar 14 paketime me substancë të dyshuar arkotike të llojit Marihuanë.

“Gjatë intervistimit i njëjti ka pranuar se në një shtëpi të pabanuar në Novo Berd ka fshehur edhe 14 paketime me substancë të dyshuar narkotike të llojit Marihuanë të cilat po ashtu jenë konfiskuar me ç ‘rast sasi e përgjithshme e narkotikëve  është rreth 316.1 gram”, thuhet në raprotin 24 orësh nga Policia e Kosovës.

I dyshuari është arrestuar i cili me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë