Loading…

Konfiskohen 24 krerë bagëti nga Policia e Kosovës: Ishin pa dokumente

  • 12/12/2019 | 12:26

Konfiskohen 24 krerë bagëti nga Policia e Kosovës: Ishin pa dokumente

Policia e Kosovës gjatë kontrollit në një kamion në fshatin Germovë të Vitisë, ka kapur 24 krerë bagëti pa dokumente, transmeton Gazeta Metro.


Policia në raportin e saj ka bërë të ditur se dje kanë kapur 24 krerë bagëti pa dokumente, në një kamion të një të dyshuar mashkull shqiptar.

Bagëtitë janë konfiskuar dhe për rastin janë njoftuar njësiti i AVUK.

Më poshtë keni raportin e plotë nga Policia e Kosovës:

Fsh . Germovë-Viti 11.12.2019, 15:00. Njësitë policore gjatë kontrollit në një kamion që e drejtonte i dyshuari mashkull K/Shqiptar kishte 24 krerë bagëti pa dokumente. Me vendim të prokurorit bagëtitë janë konfiskuar dhe është njoftuar njësiti i AVUK./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë