Loading…

Konfirmon Sara Hoxha: Pas natës finale ka edhe 3 puntata Big Brother Vip

  • 18/02/2022 | 21:11

Konfirmon Sara Hoxha: Pas natës finale ka edhe 3 puntata Big Brother Vip

Pak para finales së shumëpritur të Big Brother VIP. Ndonse kudo flitet se cfarë do të ndodhë sonte,  producentja Sara Hoxha në një kronike për lajmet ka zbuluar një tjeter detaj.


Ajo është shprehur se do të ketë edhe tre puntata të tjera “post Big Brother”, ku personazhet do të mblidhen të gjithë së bashku për të diskutuar për ato c’ka ka ndodhur brenda shtëpisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë