Loading…

Konfirmon policia: Vdes personi që u godit nga kamioneta në Bardhosh

  • 03/04/2019 | 21:25

Konfirmon policia: Vdes personi që u godit nga kamioneta në Bardhosh

Ka vdekur personi që u godit nga një kamionet në fshatin Bardhosh të Prishtinës, transmeton Gazeta Metro.


Personi në fjalë, ka ndërruar jetë pasi nuk ka mundur t’u rezistojë plagëve të marra.

Këtë e ka konfirmuar për Gazetën Metro, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

“Rreth orës 20:00, mjekët e kanë konfirmuar vdekjen e tij”, ka treguar Borovci.

Ndryshe personi në fjalë, sot rreth orës 17:00 një person është goditur nga një kamionetë në fshatin Bardhosh të Prishtinës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë