Loading…

Konfirmohen edhe dy raste me koronavirus në Kosovë

  • 14/03/2020 | 14:06

Konfirmohen edhe dy raste me koronavirus në Kosovë

Janë konfirmuar edhe dy raste të tjera me koronavirus në Klinë.


Burime të sigurta të Sinjalit kanë bërë të ditur se të infektuarit janë nga familja e njëjtë.

Në anën tjetër, gjatë ditës së sotme është konfirmuar edhe një rast tjetër me koronavirus në Kosovë.

I infektuari është i moshës 39-vjeçare dhe është familjar i 77-vjeçarit të infektuar nga Stublla e Vitisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë