Loading…

Konfirmohen edhe 393 raste të reja me koronavirus në Kosovë

  • 14/08/2022 | 12:03

Konfirmohen edhe 393 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Edhe 393 raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar në Kosovë.


Kjo është bërë e ditur me anë të raportit të Ministrisë së Shëndetësisë.

Rezultatet në fjalë vijnë pas 1230 testimeve.

Fatmirësisht, në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë viktimë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë