Loading…

Konferencë shkencore në mbështetje të Haradinajt

  • 22/01/2017 | 16:30

Konferencë shkencore në mbështetje të Haradinajt

Nesër mbahet konferencë shkencore me titullin “Gjenocidi serb në Kosovë”, e organizuar nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës në solidarizim për kreun e AAK’së.


Konferenca do të mbahet në solidarizim për kreun e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, i cili po mbahet në Francë pas arrestimit nga policia franceze me urdhër-arrest nga Serbia.

“Ju mirëpresim të ipni kontributin tuaj, në përkrahje për lirimin sa më të shpejtë të z. Ramush Haradinaj, kudo ku flitet shqip, ngase të gjithë shqiptarët po ndihemi të fyer”, thuhet në një njoftim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë