Loading…

Konferencë për të diskutuar aspektet juridike të ndalimit të Haradinajt

  • 01/02/2017 | 09:30

Konferencë për të diskutuar aspektet juridike të ndalimit të Haradinajt

Sot mbahet konferenca profesionale, për të diskutuar aspektet juridike të ndalimit të Ramush Haradinajt në Francë dhe aspekte të shkeljes së juridiksionit universal nga ana e Serbisë me këtë rast.


Kështu është bërë e ditur në një njoftim për media.

Në konferencë do të marrin pjesë juristë të njohur nga Kosova,  si Riza Smaka, Zejnullah Gruda, Ismet Salihu e Azem Vllasi.

Konferenca do të fillojë në orën 11:00.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë