Loading…

Konferencë e jashtëzakonshme për medie e Familjes Dehari

  • 11/11/2016 | 16:22

Konferencë e jashtëzakonshme për medie e Familjes Dehari

Familja Dehari ka paralajmëruar një konferencë të jashtëzakonshme për medie.

Lajmin e ka bërë të ditur Vetëvendosje, në një kumtesë të lëshuar për media.

“Sot në ora 16:30, prindërit e Astrit Deharit, Avni dhe Xhemile Dehari bashkë me aktivistët Dardan Molliqaj dhe Sami Kurteshi mbajnë konferencë për media tek restorant “Vila Panorama”, në Zllatar të Prishtinës”, thuhet në njoftimin e lëshuar për medie.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë