Loading…

Komuna e Lipjanit blen edhe parfume (Dokument)

  • 16/03/2017 | 18:31

Komuna e Lipjanit blen edhe parfume (Dokument)

Më 6 mars të këtij viti Komuna e Lipjanit, me kontratë të rregullt për furnizime, ka lëshuar kontratë për “Furnizim me parfume për meshkuj”.


“Zeri.info” ka arritur ta sigurojë këtë kontratë të Komunës, në të cilën shihet se ajo ka shpenzuar 121.41 euro për blerjen e këtyre parfumeve.

Në bazë të këtyre dokumenteve, shihet se blerja e këtyre parfumeve është bërë në kompaninë “Elkos”.  komuna-e-lipjanit

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë