Loading…

Komisioni për Shëndetësi viziton QSKUK’në

  • 11/03/2020 | 08:26

Komisioni për Shëndetësi viziton QSKUK’në

Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale i Kuvendit të Kosovës, sot në orën 10:00, do të vizitojë SHSKUK-në dhe do të takohet me drejtorin Basri Sejdiu.


Gjithashtu, Komisioni do të vizitojë edhe Klinikën Infektive dhe Barnatoren Qendrore në SHSKUK.

Qëllimi i vizitës është njohja me masat e marra nga SHSKUK, për përballje me rastet e mundshme të të prekurve me coronavirus.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë