Loading…

Komentuesit ia dëshiruan vdekjen Beatrixës: Çartet Anxhelina

  • 06/01/2022 | 12:55

Komentuesit ia dëshiruan vdekjen Beatrixës: Çartet Anxhelina

Beatrix Ramosaj është në qendër të vëmendjes nga pjesëmarrja e saj në formatin e suksesshëm “Big Brother VIP”.


Gjithsesi reagimet ndaj saj kanë qenë të shumta, sidomos pas lidhjes me Donaldin, i cili i kishte shfaqur publikut momente romantike me prezantuesen Bora Zemani.

Anxhelina, kushërira e Beatrix, publikoi në Instastory një foto të kushërirës së saj ku shkruan “Shpirt i bardhë”, por mori një që nuk e priste një ndjekës.

“Në qoftë se është kaq e bardhë të shkojë në parajsë pra meqë paska mbetur bardhësia te ajo. Pfff”, shkruan ndjekësi.

Ndërsa Anxhelina i ka kthyer po ashtu mesazh në Instagram.

“Sa pa punë duhet të jesh dhe sa jetë mizerabël duhet të kesh ti që i uron dikujt vdekjen. Njeri i shpifur! Të pastë zoti në dorë”, i ka shkruar ajo ndjekësit dhe bisedën e ka publikuar në Instagramin e saj.

Familja e Beatrix gjithashtu ka reaguar ashpër ndaj sulmeve në rrjet:

Në rrjetin e saj social “Instagram” është publikuar një reagim lidhur me situatën e krijuar, me opinionet negative që i drejtohen herë pas here apo paragjykimet që i bëhen.

“Ne nje vend si Shqiperia ku gruaja vritet dhe gruas i ngel faji, nuk pres asgje me shume sesa komente dhe opinione dashakeqe per Beatrixen dhe linçimin publik te saj pas cdo fjale e gjesti brenda shtepise se BBV.Femrat e cfaredolloj moshe nuk e kane kuptuar ende qe duhet ta mbrojme dhe ta mbeshtesim njera-tjetren, pavaresisht nese pelqehemi apo jo, sepse shoqeria shqiptare eshte nje shoqeri patriarkale dhe vetem te bashkuara mund te çajme perpara…”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë