Loading…

Komentuesi e quan Ramën “derr”, ja si ia kthen Kryeministri (Foto)

  • 22/04/2017 | 17:18

Komentuesi e quan Ramën “derr”, ja si ia kthen Kryeministri (Foto)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është mjaft aktiv në bisedat dhe thumbimet e tij ndaj komentuesve në faqen e tij në rrjetin social Facebook.


Rama me anë të një “meme” në Facebook ka ironizuar sërish kërkesën e opozitës për qeveri teknike.

Kësaj radhe, Rama ka zgjedhur imazhet e një filmi shqiptar të cilën e shoqëron me fjalët: “Momenti kur Tili mësoi se ekzistoka edhe ‘qeveri teknike’ për të evituar provimet”.

Por pas këtij postimi, ndjekësit kanë shfrytëzuar rastin për të komentuar. Një nga qytetarët i shkruan Ramës se të gjithë politikanët njësoj janë dhe se janë e keqja e këtij vendi.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë