Loading…

Kur njerëzit bien pre e provokimeve (Foto/Video)

  • 30/11/2016 | 23:43

Kur njerëzit bien pre e provokimeve (Foto/Video)

Përdoruesit e metrove nuk duan që të bien në sy, përderisa komediani nga New York ka bërë të kundërtën.

Ai është shfaqur me disa libra interesant që ka shtyrë shumë njerëz të reagojnë. Por në realitet librat kanë kopertina të rrejshme dhe me tituj provokues.

Në fotografit dhe video-n e më poshtme do të shihni edhe reagimet e njerëzve kur e shohin komedianin duke lexuar këta libra dhe disa të tjerë./gazetametro.net

1. Ky libër përmbanë një kamerë në të dhe Google është duke shkrepur fotografi të juaja.

1-382

2. Definitivisht jo porno

notporn

3. Si të mbani një pordhë brenda
fart

4. 1,000 vende që duhet t’i vizitoni para se të ju vrasë ISIS-i

7-283

5. Si të fshihni një vrasje për budallenjtë
murder

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë