Loading…

Kolona të gjata në rrugën Prishtinë – Pejë, kjo është arsyeja

  • 27/06/2022 | 20:12

Kolona të gjata në rrugën Prishtinë – Pejë, kjo është arsyeja

Pasditja e sotme ka qenë tmerr nga kolonat e gjata në rrugën Prishtinë – Pejë.


Këtë e dëshmojnë edhe pamjet që ka transmetuar Gazeta Infokus, por arsyeja e këtyre kolonave të gjata është riparimi i një pjese të rrugës Prishtinë – Pejë.

Konkretisht është duke u shtruar shtresa e re e rrugës nga vend ii quajtur Kroi i Mbretit e deri në Komoran, riparimi i së cilës ka filluar tash e sa kohë.

Si pasojë e shtrimit të shtresës së re të këtij segmenti janë shkaktuar kolona të gjata në këtë rrugë.

VIDEO.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë