Loading…

Koha kur Trixa thoshte për Donaldin: Kalleni shpinë, unë këtë djalë e du

  • 22/02/2022 | 21:28

Koha kur Trixa thoshte për Donaldin: Kalleni shpinë, unë këtë djalë e du

Katër ditë pas përfundimit të “Big Brother VIP”, merr fund lidhja Beatrix-Donald.


Ndarjen e ka konfirmuar Beatrixa, përmes një postimi në Instagram.

Por kujtojmë kohën kur çifti merrnin shumë kritika, madje ata kritikoheshin edhe lojën që e luanin me lidhjen e tyre.

Megjithatë, këngëtarja kosovare kishte besim të madh tek raporti i saj me Donaldin, e madje tha se nuk i interesonte aspak çfarë mendonin të tjerët.

“Unë e di çka ndjej edhe e di çka ndjen ky, koha do e vërtetojë. Çohuni edhe kalleni shpinë, boni çka doni, unë këtë djalë e du”, ishin fjalët e Beatrixës.

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix ka qenë raporti më i komentuar muajt e fundit.

VIDEO KËTU. 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë