Loading…

Koci ia kthen LDK’së për vijat e kuqe: Mos bëni be rrejshëm, PDK vendos a do t’iu merr në koalicion

  • 29/07/2019 | 13:51

Koci ia kthen LDK’së për vijat e kuqe: Mos bëni be rrejshëm, PDK vendos a do t’iu merr në koalicion

Zëvendësministri në detyrë i Zhvillimit Ekonomik, Gani Koci, ka reaguar ndaj Lutfi Hazirit të LDK-së, i cili ka thënë Lidhja Demokratike e Kosovës ka vija të kuqe për PDK-në, shkruan Gazeta Metro.

Koci i ka thënë Hazirit që të mos bëjë be rrejshëm, pasi ofertat për koalicione vetëm sa kanë filluar.

Ai tha se LDK disa herë ka vendosur vija të kuqe për PDK-në, e në fund ka dalë e kundërta.

“Impotenca politike e LDK-së! PDK, është e gatshme edhe e vetme, për 100 metërshin edhe për maratonë! Sa e sa herë keni thenë jo, e i’u ka dal po! Edhe tani si gjithëherë,PDK, vendosë për po ose jo! Mos bani be rrejshëm!”, shkroi Koci./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë