Loading…

Koci: Haradinaj së shpejti në Kosovë (Foto)

  • 28/01/2017 | 22:51

Koci: Haradinaj së shpejti në Kosovë (Foto)

Avokati Arianit Koci, që po qëndron në Francë, prej nga ka publikuar një fotografi me ish-Kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, i cili është në liri me kusht në këtë shtet.


Haradinaj është arrestuar me 4 janar nga policia franceze bazuar në një fletëarrest të Serbisë.

Koci përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, ka shkruar se Haradinaj së shpejti do të jetë në Kosovë.

“Nuk e ndal asgjë. Së shpejti në Kosovë…”, ka shkruar Koci në mbishkrimin e fotografisë.

Ramush Haradinaj është i liruar me kusht nga Gjykata Franceze, kurse më herët avokati Koci kishte thënë se seanca për këtë rast do të mbahet brenda dy javëve. /gazetametro.net

auto-arianit-ramush1485639267_1485639523-1289384

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë