Loading…

Klopp i paepur pas problemeve me lëndime: Do të luftojmë

  • 20/11/2020 | 14:45

Klopp i paepur pas problemeve me lëndime: Do të luftojmë

Jurgen Klopp para ndeshjes të rëndë në Premier League kundër rivalit direkt për titull Leicester City këtë të dielë, transmeton Gazeta Metro.


Klopp ishte si zakonisht këmbëngulës mbështetës për skuadrën dhe lojtarët e tij dhe shfaqi pak zemërim ndaj gazetarëve.

“Është e qartë se askush nuk është i kënaqur me përgjigjet e mia pasi vazhdimisht shtroni të nejjtat pyetje.”

Klopp e bëri të qartë se ai nuk mendon se skuadra e tij ka diçka për të dëshmuar tjetër dhe nuk mund pajtohet me mendimin se ka përfunduar tashmë gara.

“Do të luftojmë me gjithë çka kemi. Nëse dikush mendon se ne do të dorëzohemi para ndeshjes pasi disa nga lojtarët më të mirë dhe më të rëndësishëm mungojnë, nuk mund t’i ndihmoj.”

Si gjithmonë luftarak dhe optimist tha se Liverpool duhet të pranoj gjendjen dhe ta shfrytëzoj./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë