Loading…

Kledi Hysa dhe këngëtarja e njohur shqiptare ‘konfirmojnë’ lidhjen

  • 29/06/2022 | 13:09

Kledi Hysa dhe këngëtarja e njohur shqiptare ‘konfirmojnë’ lidhjen

Prej disa javësh, në mediat rozë po përflitet se ish-banori i “Big Brother VIP”, Kledi Hysa është në një lidhje me këngëtaren e njohur Evi Reçi.


Ndonëse asnjëri prej të dyve nuk kanë konfirmuar ende asgjë, shenjat vërtetojnë gjithmonë e më shumë se mes tyre është krijuar një marrëdhënie shumë e bukur.

Së fundmi, Evi ka udhëtuar drejt Austrisë, vendi ku Kledi jeton, këngëtarja nuk ka nguruar të ndajë foto, madje duke theksuar edhe vendndodhjen.

Nga ana tjetër, Kledi ka postuar disa foto si model në Austri, duke zbuluar se po zhvillon karrierën aty.

Kujtojmë që pak kohë më pare dyshja të ndodheshin në Firence në të njëjtin vend, ku Evi ka studiuar dhe jetuar prej vitesh./abcnews.al

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë