Loading…

Klasi i ri biznesor i Qatar Airways, superluksoz (Foto)

  • 09/03/2017 | 16:12

Klasi i ri biznesor i Qatar Airways, superluksoz (Foto)

Të martën në Panairin e Industrisë së Transportit në Berlin, kompania Qatar Airways ka zbuluar dizajnin e ri të klasës biznesore të quajtur Qsuite Business Class.


Kompania nga Katari ka bërë revolucion në aviacionin civil. Tash, klasi biznesor i kësaj kompanie është edhe bërë edhe më i mirë.

Më poshtë ju paraqesim një pamje më të afërt të investimit të kompanisë nga Katari.

looking-around-qatar-airways-business-class-cabin-my-initial-impression-is-that-the-qsuite-looks-pretty-run-of-the-mill-for-a-premium-international-airline

Kjo është klasa biznesore e kompanisë së fluturimeve Qatar Airways. Impresive e me detaje fine, në shikim të parë duket edhe e shtrenjtë.

after-all-passengers-can-still-enjoy-a-movie-or

Kjo është klasa biznesore e kompanisë së fluturimeve Qatar Airways. Impresive e me detaje fine, në shikim të parë duket edhe e shtrenjtë.

get-a-good-nights-sleep-in-the-privacy-of-their-private-suites

Në kabinat e aeroplanit ofrohet privatësi, ku mund madje edhe të lexohet në qetësi.

in-fact-qatars-qsuite-offers-more-than-3000-entertainment-options-and

Në fakt, brenda sistemit të argëtimit nëpër kabina ofrohen më se 3 mijë opsione si programe e të tilla.

allow-families-to-dine-together

Familjet mund të zgjedhin të flenë ndaras, por kur të vijë koha për të ngrënë, dizajni ofron mundësi që familjet të hanë së bashku.

transformed-to-create-the-first-ever-double-bed-in-business-class

Për familjet me fëmijë të vegjël, ofrohet një luks i posaçëm. Fëmijët mund të flenë pranë nënave të tyre në qetësinë dhe luksin e investimit të Katarit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë