Loading…

Kjo vajzë nuk e mban dot të qeshurën ndërsa të dashurit i bie të fikët dy herë (Video)

  • 16/02/2017 | 21:48

Kjo vajzë nuk e mban dot të qeshurën ndërsa të dashurit i bie të fikët dy herë (Video)

Kjo video tregon momentin komik kur një vajzë shpërthen në të qeshura, ndërsa të dashurit të saj i bie të fikët dy herë si pasojë e frikës nga lartësia.

Të dy kishin vendosur që të kalonin momente plot adrenalinë duke u ngritur në qiell, raporton Daily Mail, përcjellë gazetametro.net.

3d4972df00000578-4230384-image-a-14_1487243430146

E ndërsa çifti nga Zelanda e Re ngjitet lart, vajza duket mjaft e kënaqur, ndërsa djali shumë në tension, aq sa nisi të lutej 13 herë.

E kur ‘Sky swing’ u lëshua, e dashura e tij bërtiste nga qejfi, ndërkohë që të riut i ra të fikët dy herë, duke e zbavitur jashtëzakonisht partneren./Gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë