Loading…

Kjo rrugë e Prishtinës duket si një liqen pas reshjeve të shiut dhe breshrit

  • 30/06/2022 | 19:06

Kjo rrugë e Prishtinës duket si një liqen pas reshjeve të shiut dhe breshrit

Rruga Agim Ramadani në Prishtinë duket si një liqen, pasi që në pasditen e sotme kryeqytetin e përfshiu një shi dhe breshër i rrëmbyeshëm, shkruan Gazeta Metro.


Në disa rrugë të kryeqytetit, si pasojë e bllokimit të pusetave është krijuar grumbullim i ujit.

Ndërkaq në hyrje të stacionit të autobusëve, uji ka arritur një nivel të lartë dhe trotuaret as që shihen më.

Vrojtuesi e lagjes-Prishtinë, kanë publikuar video nga ky vend ku shihet se ka shumë ujë.

Gjithashtu një qytetar ka pësuar lëndime si pasojë e breshrit të madh që ra sot mbi kryeqytet./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë