Loading…

Kjo pagë mujore do t’ia ndryshonte mendjen të rinjve për të qëndruar në Kosovë |VIDEO

  • 25/10/2018 | 20:57

Kjo pagë mujore do t’ia ndryshonte mendjen të rinjve për të qëndruar në Kosovë |VIDEO

Numri i qytetarëve që pret liberalizim vizash, por edhe mundësi punësimi jashtëm nuk është i vogël.

Veçse, edhe për ta ka një nivel page në Kosovë që do t’ua ndërronte mendjen të qëndrojnë këtu, njofton Klan Kosova.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë