Loading…

Kjo macë ka aftësi të jashtëzakonshme

  • 13/05/2017 | 10:53

Kjo macë ka aftësi të jashtëzakonshme

Kafshët janë shumë të lidhura me pronarët e tyre, prandaj edhe i dëgjojnë aq shumë ata, saqë kryejnë aktivitete që në fakt vetëm njerëzit i bëjnë.


Në videon më poshtë shihet një macë e tilla mban një numër të madh zarësh në dorën e saj dhe fare nuk lëvizë, të njëjtin pozicion e mbanë edhe me letra, për të cilat nuk shfaq aq aspak frikë se mund t’i bien, transmeton Gazeta Metro

Për të parë aftësitë e saj të jashtëzakonshme shihni videon vetë më poshtë:

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë