Loading…

Kjo fotografi mahnitëse u bë sot në një fshat të Kosovës |PAMJE

  • 23/05/2019 | 21:41

Kjo fotografi mahnitëse u bë sot në një fshat të Kosovës |PAMJE

Ditëve të fundit në vendin tonë ka pasur reshje të shumëta të shiut, e ato vetëm sa i kanë shtuar bukurinë qyteteve e fshatrave të Kosovës, transmeton Gazeta Metro.


I tillë është fshati Gaçkë i komunës së Ferizajt, i cili ka marrë sot një pamje mahnitëse.

Në një foto mund të shihen dy ylbera pas shiut në këtë fshat, derisa natyra ka marrë edhe shumë gjelbërim.

Reshje të shiut gjatë ditës së sotme ka pasur edhe në komuna të tjera, si në Istog e Podujevë.

Ndryshe, meterologët njoftojnë se ato do të vazhdojnë deri në fundjavë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë