Loading…

Kjo është Xhisela Maloku, vajza që u dhunua nga djali i deputetit shqiptar |FOTO

  • 01/10/2018 | 14:20

Kjo është Xhisela Maloku, vajza që u dhunua nga djali i deputetit shqiptar |FOTO

Që prej denoncimit të rastit nga ish oficeri i policisë Emiljano Nuhu e deri tek reagimi i saj në televizion, publiku shqiptar nuk mundi t’i shohë fytyrën vajzës që ka vënë në qendër të vëmendjes fatin dhe lirinë djalit të deputetit socialist Rrahman Rraja, por po ashtu dhe thuajse të gjithë politikën shqiptare.


Foto e mëposhte, e publikuar këtë mesditë nga Top Channel, është ajo e Xhisiela Malokut, e cila do të japë këtë mbrëmje një intervistë për të shpjeguar edhe më tutje të gjithë misterin.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë