Loading…

Kjo është vogëlushja më e guximshme në botë, mësojeni pse

  • 06/03/2019 | 17:08

Kjo është vogëlushja më e guximshme në botë, mësojeni pse

Një video e një vajze të vogël po frikëson gjithë botën e njëkohësisht po binden se kjo vogëlushe është një nga vajzat më të guximshme në botë, transmeton Gazeta Metro.


Në këtë video shihet vajza duke luajtur dhe duke mos u frikësuar aspak nga një nga gjarpërinjtë më të mëdhenjë në botë

Ajo ka kapur gjarprin për trupi, gjersa ai rrotullohet përreth divanit në të cilin është ulur vajza e vogël.

Një veprim i tillë ka ngjallur reagime nëpër rrjetet sociale, gjë që ka bërë përdoruesit të ndahen në dy grupe.

Njëri nga grupet e mendimeve thotë se ky veprim është i rrezikshëm, ndërsa disa të tjerë e mbështesin atë.

Ndiqeni videon e mëposhtme për ta kuptuar se ç’po ndodh dhe për ta krijuar vetë mendimin për këtë ngjarje./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë