Loading…

Kjo është vlera marramendëse e çantës së Taynas

  • 01/07/2022 | 11:18

Kjo është vlera marramendëse e çantës së Taynas

Koncertet e mbrëmjet muzikore të shumta kanë bërë që artistët tanë të paguhen mjaftë mirë.


E shkak i këtyre të ardhurave ata bëjnë jetë super luksoze.

Ndërsa në mesin e këtyre këngëtarëve bën pjesë edhe reperja Tayna.

Vetëm një paraqitje ditore e saj kushton afro tre mijë euro.

Ndërsa çanta e saj në këtë paraqitje kushtoi hiç më pak se 1890 euro.   /Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë