Loading…

Kjo është vajza që ka lindur e para në Ditën e Pavarësisë (Foto)

  • 17/02/2017 | 23:14

Kjo është vajza që ka lindur e para në Ditën e Pavarësisë (Foto)

Kjo është vajza e cila lindi pikërisht në ditën kur u shpall Pavarësia e Kosovës.


Më 17 shkurt të vitit 2008, lindi dhe kjo vogëlushe familja e së cilës vendosi ta pagëzojë me emrin Pavarësia, njofton Klan Kosova.

Pavarësie Sopa vie nga Sllovia e Lipjanit.

Familjen Sopa me rastin e lindjes së vajzës së tyre më 17 shkurt 2009 në ditëlindjen e saj të parë, e pati vizituar Kryeministri i atëhershëm i Kosovës Hashim Thaçi.

16830798_10154200601547414_512881452657858761_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë