Loading…

Kjo është shakaja e Haradinajt për barutin e lagur

  • 01/06/2017 | 18:52

Kjo është shakaja e Haradinajt për barutin e lagur

I nominuarit për kryeministër i koalicionit PDK-AAK-Nisma, Ramush Haradinaj pas fjalimit që mbajti në Obiliq, kishte edhe një kritikë në formë të batutës për organizatoret e bines.


Derisa ai fliste, billbordi që gjendej prapa bines kishte probleme për shkak të erës. Kurse, shkrepje të fluskave dekorative nuk kishte.

Haradinaj krejt në fund të fjalimit iu tha organizatorëve se e paskan barutin e lagur.

“Ju paska lag baruti se diçka nuk iu dhezi”, i ka thënë ai organizatorëve./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë