Loading…

Kjo është pozita e lartë që mban Demir Limaj në Telekom, tregon se është shkarkuar

  • 17/10/2019 | 17:41

Kjo është pozita e lartë që mban Demir Limaj në Telekom, tregon se është shkarkuar

Kryeshefi i Telekomit, Bedri Istrefi ka filluar shkarkimin e shumë personave në Telekomin e Kosovës pasi performanca e tyre në punë është shumë e dobët, shkruan Gazeta Metro.


Istrefi ka treguar se deri tani ka shkarkuar 6 persona nga pozitat e larta, kurse në javën që vjen priten edhe 10 shkarkime të reja.

Në Telekomin e Kosovë punon edhe vëllai i Fatmir Limajt, Demir Limaj.

Demir Limaj mban pozitën e drejtorit të Departamentit të shitjes në Telekom, ku dje janë shkarkuar dy zëvendësit e tij.

Limaj ka thënë se gjatë ditëve në vazhdim do të jap dorëheqje dhe do t’i qaset jetës akademike, ku edhe është i angazhuar si profesor në Universitetin e Prizrenit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë