Loading…

Kjo është logoja zyrtare e partisë së Ilirit dhe Mimozës

  • 06/02/2017 | 16:04

Kjo është logoja zyrtare e partisë së Ilirit dhe Mimozës

Ka kohë që është përfolur për krijimin e partisë së re nga kryetarja e Gjakovës Mimoza Kusari-Lila dhe ish anëtarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Ilir Deda.


Kurse, javën që lamë pas ata bënë edhe paraqitjen publike të partisë së tyre, dhe idesë që ajo përcjellë, transmeton gazetametro.net.

mimoza-kusari-ilir-deda

Kurse, Kusari Lila ka publikuar pak çaste më parë ka publikuar edhe logon zyrtare të partisë së saj, transmeton gazetametro.net.

Shkronja “A” e artë me prapavijë të kaltër të mbyllur është përzgjedhja e logos së partisë më të re në vend, “Alternativa”. /gazetametro.net.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë