Loading…

Kjo është lista e Shqipërisë për ndeshjet e tetorit

  • 03/10/2020 | 11:17

Kjo është lista e Shqipërisë për ndeshjet e tetorit

Edi Reja ka shpallur listën me lojtarët e ftuar për dy ndeshjet e tetorit te Kombëtarja Shqiptare.


Kuqezinjtë në tetor zhvillojnë tri ndeshje, një miqësore dhe dy në kuadër të Ligës së Kombeve.

Më 7 tetor, Shqipëria luan ndaj Armenisë sfidën miqësore.

Më 11 tetor, skuadra e drejtuar nga Reja udhëton për ndeshjen kundër Kazakistanit, ndërsa më 14 tetor, luan ndaj Lituanisë.

Listën e plotë të Edi Reja e gjeni në pjesën e mëposhtme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë