Loading…

Kjo është lista e Partisë së Pavarur Liberale të serbëve

  • 20/05/2017 | 16:49

Kjo është lista e Partisë së Pavarur Liberale të serbëve

Partia e Pavarur Liberale e serbëve të Kosovës ka dorëzuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve listën e mëposhtme të kandidatëve për zgjedhjet parlamentare që do të mbahen më 11 qershor.

Lista e plotë prej 29 emrash: 

1 PETROVIĆ SLOBODAN

2 STOJANOVIĆ BOJAN

3 ĐEKIĆ ALEKSANDRA

4 STANKOVIĆ MLADEN

5 STOJANOVIĆ MILAN

6 MARINKOVIĆ GORAN

7 KRČMAREVIĆ JELICA

8 JAKOVLJEVIĆ NEBOJŠA

9 POPOVIĆ MIRKO

10 AĐANČIĆ KATARINA

11 JOVANOVIĆ SRDJAN

12 MARKOVIĆ BRANISLAV

13 ĐOKIĆ SAŠA

14 TODOROVIĆ BOJANA

15 MIRIĆ DRAGIŠA

16 RAŠIĆ NEBOJŠA

17 AĐANČIĆ DRAGAN

18 VUJIČIĆ SLOBODAN

19 ĐURIČIĆ VIDICA

20 SPASIĆ ZORAN

21 ĐORĐEVIĆ MILOŠ

22 RISTIĆ MIROSLAV

23 MAKSIMOVIĆ SRĐAN

24 PERIĆ ALEKSANDRA

25 MAKSIMOVIĆ BOGOLJUB

26 BRKLJAČ NADA

27 FILIPOVIĆ SLAVIŠA

28 MILETIĆ SLAĐANA

29 KOSTIĆ HRISTINA

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë