Loading…

Kjo është lista e deputetëve të koalicionit PDK-AAK-Nisma (Dokument)

  • 22/05/2017 | 23:43

Kjo është lista e deputetëve të koalicionit PDK-AAK-Nisma (Dokument)

Ashtu siç pritej, listës së koalicionit PDK-AAK-Nisma, i prin kreu i PDK’së, Kadri Veseli. Prapa tij renditet kreu i AAK’së, Haradinaj, njëherësh kandidat i koalicionit për kryeministër.


Në vend të tretë është Flora Brovina nga PDK, e ndjekur nga lideri i Nismës, Fatmir Limaj.

Listat e PDK’së u publikuan sot, ani pse afati i fundit i dorëzimit të tyre kishte qenë të premten.

Më poshtë mund t’i shihni të gjithë kandidatët nga koalicioni PDK-AAK-Nisma:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë