Loading…

Kjo është koha më e mirë për të bërë dashuri sipas Teuta Selimit

  • 02/02/2022 | 22:06

Kjo është koha më e mirë për të bërë dashuri sipas Teuta Selimit

Këngëtarja e njohur Teuta Selimi, së fundmi në një paraqitje televizive ka pranuar të flas shkurt për seksin.


Ajo u pyet se a është më i mirë seksi para apo pas martese, Teuta u përgjigj duke thënë se ai është më i mirë pas martese.

Edhe pse njihet si karakter i rezervuar këtë herë ajo nuk hezitoi dhe u përgjigj.

Përndryshe Teuta është nënë e dy djemve dhe së fundi po jeton bashkë me të shoqin dhe fëmijët në Kosovë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë