Loading…

Kjo është arsyeja e marshimit të 10 personave të maskuar në sheshin e Prishtinës

  • 14/08/2022 | 22:48

Kjo është arsyeja e marshimit të 10 personave të maskuar në sheshin e Prishtinës

Dhjetë të rinj i ka zënë sherri me Policinë pasi xhiruan një spot duke parakaluar në sheshet e Prishtinës, të maskuar e me qen.


Sjelljet e tyre kanë shkaktuar shqetësim te qytetarët përreth, për çka u njoftua edhe Policia.

Burimet nga Prokuroria kanë bërë me dije se 10 të dyshuarit, në mesin e tyre një këngëtar janë shoqëruar në Polici nën dyshimin se kanë prishur rendin dhe qetësinë publike.

Këtyre 10 të dyshuarve iu është shqiptuar gjobë për kundërvajtje.

Sinjali ka publikuar edhe pamjet nga momenti kur të dyshuarit shihen teksa kalojnë nëpër sheshe dhe shkaktojnë shqetësim me veprimet e tyre.

10 persona të maskuar parakalojnë në sheshin e Prishtinës, i arreston policia

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë