Loading…

Kjo është adoleshentja shqiptare që u vetëvra sot

  • 08/07/2017 | 22:54

Kjo është adoleshentja shqiptare që u vetëvra sot

Qyteti i Pukës është tronditur pasditen e sotme, pasi rreth 1 orë më parë (18:30) një adoleshente u gjet e vetvarur. Ajo është Diana Kola nga fshati Uragji të njësisë administrative Luf Qerret në Pukë. Ende nuk dihen shkaqet që shtynë Dianën 17-vjeçare të ndërmerrte këtë veprim ekstrem, edhe pse pista kryesore është depresioni.


Burime për Balkanweb bëjnë me dije se 17-vjeçarja Diana K., ishte bijë e dy prindërve të divorcuar.

Të njëjtat burime tregojnë se ajo kishte kaluar në depresion prej disa kohësh.

Diana jetonte me dy motrat e tjera, babainm njerkën dhe gjyshërit. Policia po punon për zbardhjen e plotë të situatës. /BW

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë