Loading…

Kjo bionde ngjitet me taka të larta në kodrën e akullt (Video)

  • 12/01/2017 | 16:42

Kjo bionde ngjitet me taka të larta në kodrën e akullt (Video)

Një video jo e zakonshme e një vajze, e cila ngjitet me takat e saj të larta në një kodër po shpërndahet nga shumë njerëz.


Kjo bionde ngjitet kodrës lartë e cila është tërësisht akull me taka të larta. Ajo ja del edhe pse disa herë rrëzohet.

Por nëse dëshironi të shikoni reagimin e saj, ndiqeni videon mëposhtë./Gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=9P5XokULR-Q

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë