Loading…

Kjo barcoletë për Trump po bëhet e famshme në internet

  • 15/11/2016 | 09:35

Kjo barcoletë për Trump po bëhet e famshme në internet

Një barcoletë që për personazh ka dhe presidentin e sapozgjedhur të Shteteve të Bashkuara të Amerikës është duke u shpërndarë shumë në rrjetet sociale në internet.

Kjo barcoletë ka katër personazhe kur Trump del të jetë i padijshmi, transmeton gazetametro.net.

Lexojeni të plotë:

Aeroplani po rrëzohet. Në të janë katër udhëtarë, por vetëm tre parashuta.

Udhëtari i parë thotë: “Unë jam Stefi Karl, lojtari më i mirë i NBA. Ekipi im dhe simpazituesit e mi nuk kishin mund pa mua, nuk mund të vdes”. E merr parashutën e parë dhe kërcen nga aeroplani.

Udhëtari i dytë, Donald Trump thotë: “Unë jam presidenti i ri i shtetit më të fuqishëm në botë dhe presidenti më i mençur në histori të amerikës, prandaj njerëzit nuk duan që unë të vdes. E merr ai parashutën e dytë dhe kërcen.

Udhëtari i tretë, Papa, i thot të katërtit, një nxënësi dhjetëvjeçar: “Bir, unë jam plak dhe nuk kam shumë kohë. Ti e ke jetën përpara, prandaj merre ti parashutën e fundit”.

“Në rregull është”, thotë djali, “Por ka parashutë edhe për juve sepse presidenti më i mençur i amerikës e mori çantën time të shkollës”./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë