Loading…

Kjo Audi ka një çmim të pakapshëm (Foto/Video)

  • 09/12/2016 | 15:34

Kjo Audi ka një çmim të pakapshëm (Foto/Video)

Dikur fantazi, por tani një realitet, fantazia ska kosto, por realiteti po, madje shumë të lartë.

Kjo makinë kushton gjysmë million dollarë, dhe është dizajnuar sipas lojës Final Fantasy, transmeton gazetametro.net.

Square Enix, zhvilluesi i kësaj makine, së bashku me Audi kanë dizajnuar këtë model R8 të quajtur “Star of Lucius”, dhe çmimi është 500.000 USD./gazetametro.net

https://youtu.be/0USrtc7-sjc

audir8-00_1481291111-2536376 audir8-01_1481291111-4257179 audir8-02_1481291111-3076119 audir8-03_1481291111-7834198 audir8-05_1481291111-444546 audir8-06_1481291111-9543191

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë