Loading…

Kim Kardashian shndërrohet në një bjonde të viteve ’80 për të promovuar linjën e re të bikineve ‘Skims’

  • 02/07/2022 | 18:41

Kim Kardashian shndërrohet në një bjonde të viteve ’80 për të promovuar linjën e re të bikineve ‘Skims’

Kim Kardashian u shndërrua në një bionde të viteve ’80 të premten (1 korrik), teksa zbuloi një reklamë të re për linjën e saj të fundit të rrobave të banjës metalike “Skims”.


Ylli 41-vjeçar i Hulu – e cila ka treguar rezultatet e humbjes së saj të fundit të peshës prej 9 kilogramësh – ishte magjepsëse me flokët e saj të sapo zbardhuara.

Reklama mahnitëse është puna e dobishme e artistes pamore britanike Nadia Lee Cohen, 29 vjeçe, e cila ka studiuar në Kolegjin e Modës në Londër – dhe është frymëzuar shumë nga kinemaja dhe Britania dhe Amerika e viteve ’60 dhe ’70.

Reklama e Kimit dukej se ishte një përzierje e notave të stilit të viteve ‘60, ‘70 dhe ‘80, teksa ajo u fotografua me një telefon celular si mbështetje, që u shfaq për herë të parë rreth vitit 1980.

Kim u shoqërua nga një mori modelesh të tjera të gjitha të zbukuruara me veshjet më të fundit të bikineve “Skims”, shkruan DailyMail.

Më parë, ylli u dha fansave një vështrim të fshehtë të linjës teksa tregoi linjat e saj të famshme, në bikini të ngushtë argjendi-metalike me nuanca të ngjashme Balenciaga.

Kim qëndroi para pasqyrës në banjën e saj për të bërë selfie me trupin e saj të tonifikuar dhe dekolte të bollshme ndezëse në pjesën e sipërme të bikinit.

Flokët e saj bjonde të zbardhura kohët e fundit ishin të lidhura përsëri në një topuz të çrregullt.

Kjo vjen pasi i dashuri i saj Pete Davidson mohoi të kishte lidhje me këngëtaren dhe kantautoren, Olivia O’Brien.

22-vjeçarja O’Brien u befasua kur themeluesi i Barstool Sports, Dave Portnoy e pyeti për lidhjen e saj me yllin 28-vjeçar të “Saturday Night Live” në tetor 2020, përpara se ai të dilte me yllin e Bridgerton, Phoebe Dynevor.

Ajo me sa duket konfirmoi se ata ishin takuar përpara se ai të ndahej përmes një mesazhi, megjithëse një përfaqësues i Davidson tha se pretendimet e saj nuk janë të vërteta.

‘Nuk ka asnjë të vërtetë për këtë. Ne ishim miq dhe u shoqëruam një herë”, tha një përfaqësues i Davidson.

O’Brien zbuloi fillimisht marrëdhënien e saj të supozuar me Davidson kur Portnoy pyeti, ‘çfarë po ndodh’ me të dhe Pete.

Olivia vazhdoi të zbulonte se ata ishin takuar në tetor 2020, por këmbënguli se nuk mendonte se “ndokush dinte për këtë”.

Ajo nuk dha shumë detaje të tjera për marrëdhënien e tyre, por tha se ai i dha fund gjërave me mesazh.

“Ai më dërgoi mesazhe dhe tha: “Po shoh dikë tjetër. Pra, nuk mundem”, shpjegoi Olivia.

Pete vazhdoi të takohej me aktoren e “Bridgerton”, Phoebe Dynevor për pesë muaj nga marsi deri në gusht 2021.

Muaj më vonë, Pete filloi të takohej me Kim Kardashian pas ndarjes së saj me artistin e famshëm botëror, Kanye West.

Kim dhe Kanye u ndanë në shkurt të vitit 2021, pasi themeluesja e “Skims” që paraqiti kërkesën për divorc dhe u deklarua ligjërisht beqar deri në mars 2022.

Ajo nisi romancën e saj të pamundur me Pete në nëntor të vitit të kaluar pasi ndau një puthje televizive gjatë paraqitjes së saj të parë në Saturday Night Live në tetor.

Kim ka vazhduar të takohet me Pete dhe madje ka folur për romancën e tyre në intervistat e fundit, si dhe në serialin e ri të familjes së saj Hulu “The Kardashians”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë