Loading…

Kim Kardashian publikon foto me Dua Lipën

  • 07/07/2022 | 09:29

Kim Kardashian publikon foto me Dua Lipën

Balenciaga ka mbledhur disa nga yjet më të famshëm në sfilatën e radhës.


Në mesin e tyre ishte edhe këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa.

Duket se Kim Kardashian ka miqësi të afërt me Lipën, pasi në Instagram publikoi disa nga momentet më të bukura gjatë sfilatës e në mesin e tyre edhe një foto krahë Duas.

Yjet morën vëmendje me stilin dhe sharmin e tyre duke mahnitur miliona ndjekës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë