Loading…

Kim Kardashian përsëri cak i kritikave, cila është arsyeja

  • 06/12/2021 | 18:41

Kim Kardashian përsëri cak i kritikave, cila është arsyeja

Kim Kardashian nuk është e panjohur për editimin e fotografive, por tani fansat e kanë akuzuar atë se e ka tepruar me editimin në fotot e fundit.


Kim i nxiti ndjekësit e saj kur postoi një seri fotosh, në të cilat mahniti e veshur me një fustan të zi nga ‘Balenciaga’.

Ndërsa Kim ngre duart mbi kokë, ku shihet pranë një dritareje, nën sqetullat e saj duken të jenë jashtëzakonisht të lëmuara.

Sigurisht që fansat e saj u hodhën drejt e në seksionin e komenteve në Instagram, për ta akuzuar atë.

Nuk është hera e parë që Kim akuzohet për editimin e fotove të saj.

Në fillim të këtij viti, Kim emocionoi ndjekësit e saj duke shpërndarë një foto të saj duke u shtrirë në një plazh në një vend ekzotik e veshur me bikini të zeza.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Më foton që postoi disa fansa theksuan se Kim ka vetëm katër gishta në këmbë, dhe kanë pohuar se është një gabim në editimin e fotos.

Njëri shkroi: “Vetëm 4 gishtërinj?” dhe një tjetër shtoi: “Ajo ka 4 gishta??”

Kim paraqiti kërkesën për divorc nga reperi Kanye West, në shkurt të këtij viti dhe tani përflitet se është në lidhje me komedianin Pete Davidson, të cilin e takoi në “Saturday Night Live” kur bëri debutimin e saj si prezantuese e spektaklit.

Dy yjet ende nuk e kanë konfirmuar romancën e tyre të përfolur, por janë parë në takime të shumta dhe madje janë kapur për dore gjatë një udhëtimi së bashku.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë