Loading…

Kida vjen me poza tërheqëse nga Australia

  • 24/01/2022 | 12:20

Kida vjen me poza tërheqëse nga Australia

Kida është padyshim ndër këngëtaret më të dashura dhe më të suksesshme shqiptare.


Ajo mbetet e angazhuar me koncerte e mbrëmje muzikore edhe këtë fillimi vit, dhe një të tillë këngëtarja pritet ta mbaj edhe në Australi.

Një koncert atje është arsye pas Kida po qëndron prej ditësh në qytetin australian, Melbourn nga ku ka sjell edhe imazhe atraktive.

Orhidea Latifi postoi disa fotografi në të cilat përveç se e veshur me stil, Kida dukej joshëse dhe në formë të mrekullueshme.

Në një bluzë të bardhë të cilën e kombinoi me atlete, syze dielli dhe një çantë të markës “Dior”, Kida mahniti me pozat në të cilat pranoi komente të shumta nga ana e fansave.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)

Ndryshe, kujtojmë që në dhjetor të vitit që lamë pas, Kida publikoi albumin “Orchide” në të cilin përfshiu gjithsej 12 këngë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë