Loading…

Kida tregon ndërhyrjen në gjoks, tani e tutje pozat e fokusuara aty

  • 01/08/2021 | 20:09

Kida tregon ndërhyrjen në gjoks, tani e tutje pozat e fokusuara aty

Artistja e njohur shqiptare, Kida, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.


Ajo tanimë vetëm në Instagram numëron 1.8 milion njerëz, gjersa komentohet për thuajse çdo postim që bën.

Gjatë këtyre ditëve, Orhidea Latifi (emri i vërtetë) është përfolur për një ndërhyrje që ka bërë në gjoks.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë