Loading…

Kida nuk ndalet: Vazhdon me pozat e nxehta në bikine

  • 30/08/2021 | 22:00

Kida nuk ndalet: Vazhdon me pozat e nxehta në bikine

E ndjekur nga më shumë se 1.8 milion fansa në Instagram, Kida kujdeset që t’i mbajë të informuar lidhur me jetën profesionale dhe personale.


Autorja e hitit “Drunk” i ka shpërndarë disa imazhe, në të cilat është shfaqur pranë pishinës.

Orhidea Latifi (emri i vërtetë i Kidës) ka pozuar me bikini të zeza duke marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj.

“Lumturia mbi gjithçka dhe çdo gjë”, është përshkrimi i këtyre fotografive.

Në ndërkohë, Kida ka publikuar të tjera imazhe edhe në InstaStory, ku po ashtu vjen joshëse.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë