Loading…

Kida i zbulon thuajse të gjitha me të brendshmet transparente

  • 05/09/2021 | 15:29

Kida i zbulon thuajse të gjitha me të brendshmet transparente

Këngëtarja e njohur ka provokuar në rrjete sociale.


Kida është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar, e cila përveç se njihet për talentin e saj ajo pëlqehet në masë të madhe për stilin e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo njihet për stilin e saj mjaft të veçantë, të cilin e shfaq në paraqitjet e ndryshme në Instagram.

Bukuroshja së fundi ka publikuar disa imazhe ku u shfaq edhe më joshëse e provokuese se gjithnjë, ajo erdhi e veshur me xhinse në pjesën e poshtë por ishte bluza transparente ajo që mori vëmendjen e fansave.

Kida kishte zgjedhur të vishte bluzën e bardhë me dantellë delikate teksa ishte edhe mjaft transparente sa thuajse i zbuloi edhe pjesët më intime të trupit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)

Këngëtarja pranoi komente pozitive për prurjen, duke u komplimentuar për fizikun dhe bukurinë natyrale që sjell gjithmonë në ekranet e ndjekësve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë