Loading…

Kida ‘fsheh’ celulitin: Miku i saj e zbulon keq

  • 07/04/2021 | 15:08

Kida ‘fsheh’ celulitin: Miku i saj e zbulon keq

Këngëtarja Kida, bashkë me ekipin e saj eshte nisur në Dubai për projektin e ri, transmeton Gazeta Metro.       


Ajo para fillimit të projektit është duke shijuar pak momente relaksi. Mirëpo ajo së fundmi u fotografua me artistin gjerman Hussein Akkouche, me të cilin nuk dihet se a po bashkëpunon apo janë takuar rastësisht.

Mirëpo vëmendjen më të madhe e mori fotografia e cila fillimisht u postua nga artisti gjerman, e pastaj nga Kida. Në fotografinë e postuar nga Akkouche, I njohur për publikun me emrin artistik Samra, këmba e Kidës dukej me celulit, ndërsa në momentin kur ia bëri repost, këngëtarja kosovare e mbuloi celulitin me “emoji”.

Samra është artist gjerman, i cili njihet për disa hite dhe numëron mbi 1 milion ndjekës në Instagram./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë